Gure 3 fazorsh

Shitet nga: alban 25 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Gure 3 fazorsh ne gjendje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim