Gjenator super silenced

Shitet nga: alban 25 Tet 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Gjenator super silenced,bezine,ndezje me celes,ne gjendje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim