Toke 10.753 m2 per shitje , buze Autostrades.

Shitet nga: erald 30 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

799 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Toke buze autostrades Tirane -Durres per shitje, siperfaqja totale 10753 m2, e rrethuar,me Hipoteke, ndodhet ne Xhafzotaj, shitet poshte cmimit te tregut. 799.000 EUR

0672049600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim