Shitet Ambient prej 187 m2 ne Durres plazh

Shitet nga: altin 08 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-DURRES PLAZH LAGJIA 13 ILIRIA
-BUZE RRUGES KRYESORE
- MIDIS DY HOTELEVE ME TE MEDHA NE PLAZH "FLORIDA" DHE "ROMANA"
-SHITET AMBJENT 184 M2 BUZE RRUGES KRYESORE
-KATI I 2 UJE DHE DRITA 24 ORE
-PAMJE NGA RRUGA KRYESORE
-SHKALLE ME VETE POSACERISHT PER LOKALIN
-ME HIPOTEKE
-LINJE TRE FAZORSHE
-AKTUALISHT PO FUNKSIONON SI CALLCENTER
-CMIMI 1050 EURO/M2 I DISKUTUESHEM
-NDERROHET ME AMBJENT NE TIRANE.
-CEL:0696430041email:altin.cupi@outlook.com

-BASHKE ME KETE SHITET EDHE APARTAMENTI SIPER AMBJENTIT NE TE NJEJTIN PALLAT.
-SIPERFAQE 100 M2
- KATI I PESTE
-ASHENSOR
-PAMJE NGA DETI
- 3 DHOMA 2 BALLKONE(1 BALLKON PAMJE NGA DETI TJETRI PAMJE ANESORE )
-UJE DHE DRITA 24 ORE
- ME HIPOTEKE
-5 MINUTA NGA PLAZHI
-ME NJE PAMJE SHUME TE FAVORSHME SEPSE PERPARA JANE DY HOTELET QE TE LEJOJNE TE SHIKOSH DETIN
-SHITEN DHE TE NDARA SIPAS DESHIRES
-E MOBILUAR CMIMI 60 000 EURO I DISKUTUESHEM
-CEL :0696430041 .email:altin.cupi@outlook.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim