Objekt me Qera 700m2 ne Maminas

Shitet nga: Objekt me Qera 19 Sht 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt me Qera 700m katrore prane rruges me vend parkimi,jepet dhe me pjese te ndara. Adresa: rruga Maminas-Gjiri Lalezit km1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim