Jepet me qera kat i pare dhe idyt i nje objekti ..

Shitet nga: NASUF 13 Maj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera kati i pare dhe i dyt i nje objekti 450m2 secili kat kubatura 4m e lart i pershtatshem per cdo lloj biznesi rrobaqepsi spitale magazina etj. me drita uje. OBJEKTI :Ndodhet brenda unazes se re te DURRESIT 150m larg burgut QERAJA: ME MARVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim