Jepet me Qera.Lokal 150 m2

Shitet nga: Qazim 19 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lagja 13,rruga Pavarsia , 100 metra larg ures Dajlanit.Nga ana e detit.

I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.I areduar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim