Jepet dyqan me qera

Shitet nga: jurgen 02 Tet 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dyqan me qera, me nje hapesire prej 100 metra katrore buze autostrades dhe rruges dyťesore adresa mali i robit golem
Cmimi shume i arsyeshem....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim