Jap ambjent me qera prane stacionit trenit

Shitet nga: Eti 17 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambjenti ndodhet ne lagjen nr 4, tek ish rruga e sheshit te trageteve prane stacionit te trenit dhe 100 metra nga terminali trageteve. Jepet per ambiente te ndryshme sherbimi.. dyqan agjensi laboratore te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim