Dyqan prej 90 m2 ne Durres

Shitet nga: Berti 14 Nën 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani ka 90m katror me oborr.
Buze rruges Pavaresia Zona Apollonia afer Hotel Koral.
Nga brenda dyqanit duket deti.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Me dokumente te rregullta.
Cmimi 2000 Euro metri katror.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim