Dyqan prej 58m2 ne Durres

Shitet nga: dyqani 19 Maj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqanin cmimi 45.000 euro
Me qera 200.000 mij lek lagjja.nr1 ose me marrveshje pranoj te bej dhe ndrrime me makina Dyqani eshte me hipotek te rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim