Dyqan prej 54m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmiri 21 Nën 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit perballe TiranaBank ne rruge kryesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim