Dyqan prej 54m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmir 15 Gsh 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2,ne rrugen kryesore perballe TiranaBank.Dyqani shitet bashke me aktivitetin,fitimi minimal mujor netto 1000-1200 euro.Cmimi me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim