Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmiri 17 Dhj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit.perballe TiranaBank,ne rruge kryesore.Dyqani shitet pa aktivitet dhe me aktivitet.Aktiviteti :Internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Aktiviteti prej 10 vjetesh.Fitimi mujor neto 1000-1200 euro ne muaj.Cmimi me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim