Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmiri 01 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit,perballe TiranaBank.Cmimi 2500 euro m2.Dyqani shitet edhe me aktivitet.Aktiviteti eshte internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Dyqani eshte me klientele 10 vjecare.Cmimi me marreveshje.Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim