Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmiri 25 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan perbri pallatit sportit ,perballe TiranaBank ne rruge kryesore.Cmimi 2500 euro m2.Dyqani shitet edhe me aktivitet.Aktiviteti eshte internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Cmimi me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim