Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmiri 21 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit,perballe TiranaBank.Cmimi 2500 euro m2.Dyqani shitet edhe me aktivitet,cmimi ndryshon me marreveshje.Aktiviteti internet dhe telefonata me jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim