Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmir 13 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit,perballe TiranaBank.Dyqani eshte ne aktivitet prej 5 vjetesh.Cmimi ishitjes 2500 euro m2.Dyqani shitet edhe me aktivitet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim