Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: fatmir 06 Nën 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perballe TiranaBank tek pallati sportit.Dyqani eshte ne aktivitet.Aktiviteti internet dhe telefonata brenda dhe jashte vendit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Fitimi neto mujor 1000-1200 euro.Cmimi 2500 euro m2 i diskutueshem.Dyqani shitet edhe pa aktivitet.Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore perbri pallatit sportit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim