Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Ftamir 05 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit ,perballe TiranaBank.Dyqani eshte ne aktivitet prej 6 vjetesh.Cmimi 2500 euro m2,i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim