Dyqan prej 54 m2 ne Durres perbri Pallatit Sport..

Shitet nga: Fatmiri 14 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit ,perballe TiranaBank ne rruge kryesore.Dyqani shitet pa aktivitet dhe me aktivitet,aktiviteti :Internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Aktiviteti eshte prej 10 vjetesh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim