Dyqan prej 54 m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmir Boshnjaku 28 Tet 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan 54 m2 me aktivitetin.Aktiviteti eshte internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Fitimi neto mujor 1000-1200 euro.
Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore tek pallati sportit,perballe TiranaBank.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim