Dyqan prej 52m2 ne Durres

Shitet nga: Ilmi Kaca 29 Qer 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 52m2 tek pallati i ir 4 Sisters rruga Augustin Sereqi 3 min larg pallatit te kultures, perballe bashkise. 2000 Euro M2.
ose jepet me qera 25.000 leke ne muaj. Eshte aktivitet i gatshem per mish dhe bulmet e kompletuar me frigorifere te rinj.

Nr. tel 0684278897
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim