Dyqan prej 52 m2 ne Durres

Shitet nga: Ilmi Kaca 27 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
objekti ndodhet ne lagjen 11 rruga 'Agustin Sereqi' mbrapa lulishtes , ( Pallati i Ri 4 sisters )
Objektii mund te perdoret per cdo lloj aktivitet bisnesi.. Me siperfaqe 52 m katrror..
Per cdo info te metejshme konktakt 068 42 78 89 7
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim