Dyqan prej 51m2 ne Durres

Shitet nga: dyqane 27 Sht 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

127 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan sip.51 m2 me hipotek.Dyqani ndodhet ne vijen e pare te rruges ne L13 perball Hotel Florides dhe eshte teper funksional.Shitet 2500 euro/m2 i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim