Dyqan prej 26.5m2 ne Durres

Shitet nga: Arti 16 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqani 26.5 m2 , dyqani ndodhet tek ish hotel kruja plazh durres. "me hipoteke" cmimi 25000 euro
--------------------------------------
gjithashtu shitet dhe nje dyqan tjeter tek ish lokal trieste
25 m2 "me hipoteke" cmimi 50000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim