Dyqan ne Durres

Shitet nga: GJERGJ 30 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan ne Lgj.13.plazh DURRES me siperfaqe 58 m2 me certifikat pronesie. Per me teper kontaktoni ne nr e meposhtem,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim