Dyqan 54m2 perbri pallatit sportit ne rruge krye..

Shitet nga: Fatmir 09 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 me aktivitet.Aktiviteti internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Cmimi 2500 euro m2.Dyqani shitet dhe pa aktivitet,cmimi zbritet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim