Dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit.

Shitet nga: Fatmiri 07 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit ,perballe TiranaBank.Dyqani shitet me aktivitet dhe pa aktivitet.Aktiviteti internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Cmimi me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim