Dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit.

Shitet nga: Fatmiri 30 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit,perballe TiranaBank,ne rruge kryesore.Cmimi 2500 euro m2.Dyqani shitet edhe me aktivitet.Aktiviteti internet dhe telefonata me jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Cmimi me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim