Dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit.

Shitet nga: Fatmiri 18 Nën 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit,perballe TiranaBank,ne rruge kryesore.Cmimi ishitjes 2500 euro m2.Dyqani shitet edhe me aktivitet,Aktiviteti eshte internet dhe telefonata me gjithe boten.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim