Dyqan 54 m2,perbri Pallatit Sportit.

Shitet nga: Fatmiri 14 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri Pallatit Sportit,perballe TiranaBank,ne rruge kryesore.Cmimi shitjes 2500 euro m2.Dyqani eshte ne aktivitet prej 5 vjetesh,ai shitet edhe me aktivitet.Cmimi ndryshon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim