Dyqan 54 m2 me aktivitetin

Shitet nga: Fatmir Boshnjaku 07 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 me aktivitetin,aktiviteti eshte internet dhe telefonata me jashte shtetit.fitimi mujor neto 1000-1200 euro.Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore perbri pallatit te sportit Durres perballe TiranaBank.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim