Dyqan 54 m2 me aktivitetin.Dyqani ne rruge kryes..

Shitet nga: Fatmir Boshnjaku 10 Sht 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 me aktivitetin.Aktiviteti eshte internet dhe telefonata me jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefonike.Fitimi mujor eshte 1000-1200 euro ne muaj,neto.Dyqani ndodhet perbri pallatit te sportit,perballe TiranaBank ne rruge kryesore.Durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim