Ambjent me qera ne shijak Durres

Shitet nga: Euxhenio 31 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Siperfaqja 160m2 pazari vjeter Shijak Durres.(ish markata vjeter )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim