Ambjent me Qera ne Durres

Shitet nga: Ervis 10 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet ambjent 60m2 me Qera. Vendodhja Rr. Anastas Durrsaku, 400 metra mbi torren e vjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim