Ambjent biznesi tek Pishat e buta ne Golem

Shitet nga: sokol 01 Qer 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion-Golem, shes ambjent biznesi 270 m² me cmim 530 Euro/m²
________________________________________
Zona : Plazhi GOLEM

Ambjent Biznesi ne Plazhin e Golemit

Ne Golem tek “Pishat e Buta” ose tek Mali i Robit ( prane Hotel ELESIO ose Restorant HENA) , shitet ambient Biznesi gjysem nentoke me sip 270 m2 + oborr. Ambienti ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri ne disatance rreth 30-40 m larg nga Deti ne vijen e pare. Te gjitha dokumentat jane te rregullta ( leje ndertimi, leje shfrytezimi , Hipoteka e te tjera). Cmimi 530 eu \m2( i diskutushem ) .Ambjenti ka funksionuar si Restorant per rreth 3 vjet .Aktualisht nuk funksionon, eshte bosh . Per ne periudhen e Veres ( por edhe ne dimer ) eshte shume i mire dhe mund ta besh per cdo lloj Aktiviteti qe mund te deshirosh . Per me teper Informacion . Kontakti me Pronarin :

Cel....00355\ 0682080061
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim