shiten paisjet berberane

Shitet nga: Endri 11 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shiten paisje berberane me cmim te arsyeshem per arsye mbyllje aktiviteti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim