LOKAL 36M2 I KOMPLETUAR NE GJENDIE PUNE ME HIPO..

Shitet nga: ZYFER LLUKAJ 28 Gsh 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKAL 36M2 I KOMPLETUAR NE GJENDIE PUNE
ME HIPOTEKE.ADRRESA.
LAGJA NR 6 RRUGA KASEM DURRSI PRAN ISH RAJONIT TE POICIS DURRES
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim