OKAZION AMBJENT BIZNESI NE AUTOSTRADE SUKTH

Shitet nga: fredi 21 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Depo
SHITET OSE JEPER ME QERA OBJEKT BIZNESI 100 m2 ME 800m2 TRUALL..
OBJEKTI GJINDET BUZE AUTOSTRADES TIRANE DURRES 30 m NGA MBIKALIMI KEMBESOR NE SUKTH..
OBJEKTI KA KORENT TREFAZORSH UJE TE PIJSHEM 24 ORE DHE PUS.
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI..
Cel: 00355682190631
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim