Vajra lubrifikant shumice/pakice cmime dhe ciles..

Shitet nga: MOTOREX 15 Qer 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Të tjera
Firma Motorex-al operon prej vitesh ne tregun Shqiptar me nje ser produktesh Lubrifikant dhe per nje llojshmeri mjetesh .Vetura,kamjona ,mjete bujqesore,mjete lundrimi ,makineri te ndryshme ,motorcikleta, etj
Ne jemi te hupur per bashkepunim ne qytetet e ndyshme te Shqiperise mundesojme dhe perfaqesi per qytetin tuaj qe te jeni vetem ju Distrubitor per ate zone,ofrojme Cmime konkuruse,kushte lehtesimi dhe bashkepunim korrekt.Ne disponojme Dy distrubitor te fuqishem.
1-Motorex Oil of Switzerland nje frabike shekullore e vendosur ne Zvicer fituese per vite rresht si marka me cilesine me te mire,perkatesisht 2011,2012,2013,2014.2015.2016
2-North Sea Hollande (Rafineri gjigande ne nxjerrjen e naftes dhe perpunimin e saj sjell produktet e saj me nje cilesi dhe cmim te favorshem per tregun)
Kerkojme Distributor Per Shkoder,Kukes,Lezhe,Vlore.

RISI Aditive JLM Na kontaktoni

Info: motorex_al@hotmail.com 0686207878 / 062116661 / 0666001110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim