Xenon drrita led per fenere stopa logo Audi A1 A..

Shitet nga: Nik 21 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Kemi drrita te ndrryshme halogjen dhe led.Xenon.Lazer per koh te keqe ne vend te antimjegulles.Leter per feneret mund ti beni ato me njgyren qe deshironi.drrita per gomat qe e bejn makinen tuaj te vecant ne rrug.logo me drrita led per Audi tipi A1 A2 A3 A4 A6 Q7.Led per volzvagen.Kasetofon.Per cdo informacion na kontaktoni ne adrresen elektronike xhangollinik@gmail.com.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim