Blej mbrapakolp golfi 4 r32 ose pjese tjeter sport

Shitet nga: endri 24 Sht 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
kerkoj te blej mbrapakolp golfi 4 r32 ose ndonje pjese tjeter po mbrapakolpi po golfi 4 po te jet sportive
te intereuarit te me kontaktojne nepermjet e mail nese eshte e mundur te me derg fotot dhe cmimin ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim