Turbo per W203,W204,W211,W212,W220,W221,W164 etj.

Shitet nga: Auto Meshkurti 06 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi turbo te perdorura per te gjithe makinat Mercedes C Klas,E Klas,S Klas,R Klas,CLS,ML etj te te gjitha modeleve dhe viteve te prodhimit.
Kemi turbo dhe per kamion ATEGO k27
si dhe Sprinter Biturbo te viteve mbi 2005
Kemi gjithashtu dhe turbo per autoveturat SMART.
Cmimi i ofruar nga ne eshte absolutisht me i lire se tregu.
Turbot jane te zmontuara ne makina qe kane punuar vetem ne Gjermani dhe ne gjendje shume shume te mire.
Per info te metejshme mund te telefononi ne 00355 682046414
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim