Pjese per Clio 1.5dci -06

Shitet nga: clio 1.5dci 04 Sht 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjer te nje clio te 2006 1.5dci kam dhe motorrin te kompletum
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim