Kamjo Automatike per Mercedes Benz B-Class

Shitet nga: Toni 28 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet Kamje makine B-Class ne gjendje te shume te mire pune. Kamja eshte automatike dhe e kolauduar.
Nr : 0693410546
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim