Kambio Automatike A klas

Shitet nga: Auto Meshkurti 06 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Selektor marshesh per klase A te viteve 98-04 per kamio automatike.
Per klase A kemi dhe plot pjese kembimi te perdorura te ardhura nga Gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim