Fenere dhe stopa per e39

Shitet nga: bmw 12 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Jane si te ri jane hequr per arsyen se I vura te reja .Jane ne gjendje shume te mire pune.Cmimi shume I arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim