Audi / golf / benz / ford / opel

Shitet nga: Pjes kembimi miri dhe midi 02 Dhj 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Audi:nga 1999 deri 2007
Ford: nga1999 deri 2008
Opel:nga 1999 deri 2007
Golf:nga1999 deri 2009
Aclas:nga 1999 deri 2010
Per kto makina kemi te gjitha llojet e pjeseve te ardhura nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim