TV.DVD.RADIO per makine

Shitet nga: Geni 23 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
5 playing Sources: DVD/TV/RADIO FM-AM/AUX in/CAMERA
DVD/DVD±RW/VCD/CD/MP3 compatible
Built-in 5x45W power amplifier
Fully motorized 6.5” TFT monitor
Multi-Zone Indipendent Playing
2 Video/ Audio output
1 Auxiliar Audio/Video Input
Dolby Digital 5+1 line Outputs
Pro Logic II
On Screen Display menu function
2 Remote control for Multi-Zone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim